DOSTAWA ZA POBRANIEM

MINIMUM 500 ZŁ NETTO

SZYBKA WYSYŁKA

DOSTAWA NA CAŁY ŚWIAT

 • Grupa
 • Zaloguj
 • 01

  Hurtownia odzieży damskiej

  Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 1995 roku, która łączy tradycje z nowoczesnością. Od samego początku staramy się rozwijać dwie kluczowe dla nas wartości, czyli rodzinną tradycję włókienniczą z podążaniem za aktualnymi trendami.

  Nie jesteśmy kolejnym boksem w Wólce Kosowskiej. Współpraca z nami gwarantuje pewną i dochodową pozycję na rynku odzieżowym. Produkujemy kolekcje pożądane przez klientki w całej Europie. 

  02

  Produkty marki własnej MOON

  Produkty marki własnej MOON to najszerszy i najmodniejszy asortyment w Polsce. Przykładamy ogromną wagę do najmniejszego szczegółu na każdym etapie powstawania naszej odzieży. Nasz asortyment, to produkty dla kobiet, które lubią modnie wyglądać i czuć się komfortowo w swoich ubraniach. W naszej szwalni powstają m.in. dresy, komplety, sukienki, bluzki oraz garnitury. 

  Cechy produktów marki MOON

  • wysokiej jakości materiały
  • porządne spasowanie i szycie
  • oryginalne wzory i kolorystyka
  • szeroka dostępność rozmiarów
  • różnorodne rodzaje odzieży

  03

  Dostawcy w naszej hurtowni

  Starannie podchodzimy do wyboru partnerów biznesowych. Oprócz produktów marki MOON, w naszej hurtowni znajduje się oferta kilkunastu dostawców. Dzięki temu budujemy zróżnicowaną i bogatą bazę produktów, z którymi zaspokoisz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. 

  04

  Szwalnia

  Szwalnia Moon to wyjątkowa szwalnia odzieży damskiej. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość tworzonych przez nas ubrań, dzięki własnej linii produkcyjnej opartej o nowoczesny park maszyn. Posiadamy własny zakład włókienniczy, dzięki czemu oferujemy szeroką gamę tkanin, którą możemy wykorzystywać przy szyciu Państwa projektów. Jesteśmy także otwarci na propozycje i chętnie wykonamy materiał o dowolnym splocie. W naszym zakładzie włókienniczym podejmujemy się również farbowania tkanin. Używamy tylko barwników o najwyższej jakości, dzięki czemu nasze tkaniny charakteryzują się nasyconymi kolorami oraz wysoką odpornością na spieranie.

  05

  Oferta MOON dla sklepów internetowych

  W hurtowni MOON zaopatruje się wiele sklepów internetowych o różnym profilu. Sklepy wyspecjalizowane w ubrania damskie oraz ogólne sklepy odzieżowe. Codziennie dodajemy do naszej oferty nowe produkty, których wysokiej jakości zdjęcia możesz pobrać bezpośrednio z naszej strony. Zaopatrując się w naszej hurtowni zbudujesz solidną i wyróżniającą się ofertę.

  Klienci prowadzący sklep internetowy, szczególnie doceniają: wysokiej jakości zdjęcia, unikatowość produktów oraz mnogość nowości.  

  06

  Oferta MOON dla sklepów stacjonarnych

  Dla Kupujących w naszej hurtowni istnieje możliwość dostawy za pobraniem, dzięki której możesz zapłacić kurierowi z kasy dostępnej w Twoim sklepie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz licznym automatyzacjom, błyskawicznie wysyłamy produkty, które możesz zaprezentować w swoim butiku już kolejnego dnia. Stałym klientom oferujemy przejrzysty program rabatowy. 

  Klienci prowadzący sklep stacjonarny, szczególnie zwracają uwagę na: możliwość dostawy za pobraniem, ekspresową wysyłkę, dobry kontakt oraz wysoką jakość produktów, które rzadko kiedy są przedmiotem zwrotów. 

  07

  Oferta MOON dla sklepów sieciowych

  W naszej hurtowni zaopatrują się znane sklepy sieciowe, nie tylko odzieżowe ale również spożywczo – przemysłowe w Polsce i za granicą. Wysokiej jakości produkty MOON oraz własna szwalnia daje klientom sieciowym poczucie bezpieczeństwa, pewność dostaw oraz możliwość personalizacji kolekcji lub uszycia własnej w przystępnych cenach. 

  Osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach, doceniają: dostępność i prostotę zakupów on-line, możliwość personalizacji, rzetelny kontakt i relacje partnerskie. 

  Wybierając MOON, wybierasz wysoką jakość produktów
  oraz solidnego partnera do rozwoju sklepu odzieżowego

  Specjalizacja
  w odzieży damskiej

  Codziennie nowe
  produkty w ofercie

  Bezpieczna i szybka
  dostawa kurierem

  Opcja dostawy
  za pobraniem

  Dostęp do wysokiej
  jakości zdjęć produktów

  Newsletter
  dla klientów

  Przejrzysty program
  lojalnościowy

  Doskonały kontakt
  i rzetelna pomoc

  Powiadom mnie jak produkt będzie znowu dostępny Prosimy o pozostawienie adresu e-mail, na który wyślemy powiadomienie jak produkt powróci na stan magazynowy.
  You need to Login for joining waitlist.