REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA OD 500 ZŁ NETTO. ZAPRASZAMY

 • SZWALNIA MOON – KIM JESTEŚMY?

  Szwalnia Moon to firma działająca na rynku od 1995 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, która łączy tradycję z nowoczesnością. Od samego początku powstania staramy się rozwijać dwie kluczowe dla nas wartości, czyli rodzinną tradycję włókienniczą z podążaniem za aktualnym trendami. Rozwijamy dzięki temu siebie, swój asortyment oraz współpracę z naszymi klientami, którym współpraca z nami gwarantuje pewną i dochodową pozycję na rynku odzieżowym.

  Hurtownia odzieżowa Moon – jakość w niskiej cenie

  Hurtownia odzieżowa Moon to nie tylko marka, która oferuje swoim odbiorcom najwyższej jakości kolekcje odzieży, które co sezon aktualizujemy do najnowszych trendów, ale także przedsiębiorstwo produkujące kolekcje odzieży na specjalne zamówienia. Obsługujemy zarówno odbiorców hurtowych, jak i sieci odzieżowe czy zamówienia na uniformy pracownicze. Każde zamówienie u nas jest indywidualnie traktowane. Nasi projektanci wkładają całe serce, by tworzone przez nas projekty spełniały wszystkie wymagania naszych klientów.

  Od początku naszej działalności jako hurtownia odzieżowa Moon zdobyliśmy szerokie grono odbiorców z Polski. Dzięki temu rozbudowaliśmy szeroką sieć wśród odbiorców hurtowych. Dało nam to możliwość ekspansji na kolejne zagraniczne rynki. Dzięki temu dziś obsługujemy klientów z całej Europy. Jesteśmy otwarci na światowe trendy oraz gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Posiadamy także szerokie kontakty handlowe z importerami i producentami tkanin, przez co mamy możliwość szycia z wysokiej klasy szlachetnych materiałów. Pozwoliło nam to na nawiązanie relacji z zawodowymi projektantami mody, którzy cenią nas za jakość naszych produktów.

  Co oferuje hurtownia odzieżowa Moon?

  Oferujemy sprzedaż hurtową. Zespół naszych projektantów dba o to, by w każdym sezonie zaprojektować nowe kolekcje ubrań zgodnie z nadchodzącymi oraz istniejącymi trendami ze świata mody.

  Oferujemy ubrania dla kobiet w każdym wieku, w naszych ubraniach równie świetnie czują się osoby młode, w kwiecie wieku jak i kobiety dojrzałe. Wśród naszej oferty znaleźć można zarówno kolekcje casualowe do noszenia na co dzień, chociażby do pracy, jak i eleganckie kolekcje wieczorowe, w których każda kobieta poczuje się jak gwiazda wieczoru. Oferujemy szeroką gamę ubrań takich jak: sukienki, spódnice, bluzki, koszule, bluzy, marynarki czy spodnie. Co ważne, oferujemy odzież w każdym dostępnym rozmiarze, specjalizujemy się także w projektowaniu odzieży plus size. Dzięki temu każdy nasz klient ma możliwość doboru odpowiedniego asortymentu oraz wyposażenia własnego sklepu w niebanalny towar najwyższej jakości.

  Oprócz sprzedaży hurtowej nasze szwalnie Moon oferują szycie kontraktowe. Nasi projektanci zaadoptują chętnie każdy Twój projekt, zgodnie z najnowszymi modowymi trendami. Wykonają szablony i wzory być mógł się przekonać, jak będzie wyglądać gotowa seria zamówionych produktów. Oferujemy również wdrażanie własnych pomysłów przy zamówieniu co najmniej 300 sztuk z jednego wzoru.

  Nasze szwalnie w Polsce, Wietnamie i Chinach chętnie podejmą się szycia każdej ilości. Najnowszy park maszynowy, modernizowany zgodnie z potrzebami rynku zapewni kompleksową obsługę każdego klienta. Dzięki temu specjalizujemy się także w zakresie wszywania metek, kontroli jakości gotowej odzieży, prasowaniu i pakowaniu produktów. Na życzenie klienta możemy także zająć się transportem towaru do dowolnego miejsca.

  Powiadom mnie jak produkt będzie znowu dostępny Prosimy o pozostawienie adresu e-mail, na który wyślemy powiadomienie jak produkt powróci na stan magazynowy.
  You need to Login for joining waitlist.