PRZECZYTAJ O NASZYCH USŁUGACH

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

PRODUKCJA ODZIEŻY

Podejmiemy się szeregu działań, by gotowy, wybrany produkt dotarł na czas do Twojego sklepu. Zadbamy o każdy etap jego produkcji. Pracujemy z zespołem projektantów, którzy tworzą modele według najnowszych trendów.  Szyjemy na szeroką skalę. Wykonujemy szablony i wzory według pomysłu lub projektu klienta i wdrażamy je do produkcji. Posiadamy własne szwalnie w Wietnamie i w Polsce. Wyposażyliśmy je w nowoczesny park maszynowy, który modernizujemy zgodnie z potrzebami rynku. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi  w zakresie wszywania metek, kontroli jakości, prasowania i pakowania produktów. Na życzenie klienta zajmujemy się również transportem towaru.

WŁASNE MODELE

Firma Moon to propozycja kolekcji ubrań gotowych do sprzedaży.
Kolekcje tworzymy we współpracy z doświadczonymi projektantami, zgodnie z nadchodzącymi i istniejącymi na rynku kierunkami mody. Nasza odzież jest kierowana do kobiet w każdym wieku. Posiadamy rozbudowane kolekcje casualowe jak i wieczorowe, dostosowane do obowiązującego sezonu. Przygotowujemy produkty we wszystkich dostępnych rozmiarach: sukienki, bluzki, marynarki, bluzy, spódnice, spodnie. Tak szeroko rozbudowany asortyment daje możliwość wyboru i wyposażenia własnego sklepu.

ZAKŁAD WŁÓKIENNICZY

Dużym atutem naszej firmy jest posiadanie zakładów włókienniczych w Wietnamie. Mamy możliwości produkcji wielu tkanin, również tych, na życzenie klienta. Doradzamy wzór, kolor i fakturę każdej tkaniny. Jesteśmy nastawieni nie tylko na masową produkcję, ale też realizujemy zamówienia indywidualne. Często łączymy możliwość produkowania tkanin z szyciem odzieży, co obniża jej koszty i tworzy niepowtarzalną ofertę cenową.

DRUK APLIKACJA

Istotnym elementem produkcji odzieży jest jej wykończenie. Dbamy o ostateczny kształt produktu. Ciekawym sposobem, preferowanym na rynku odzieżowym jest stosowanie nadruków i aplikacji. Zajmujemy się wszelkimi dostępnymi na rynku aplikacjami i nadrukami: druk transferowy, sitodruk, sublimacja, druk 3D. Posiadamy wiele gotowych akcesoriów pasmanteryjnych tj.: cekiny, kamienie, zawieszki itp.

TKANINY

Oferujemy tkaniny o ciekawych strukturach i wzorach. Śledzimy światowe trendy, zapewniając naszym klientom najmodniejsze kolory i wzory. W naszym asortymencie znajdują się tkaniny jak i dzianiny naturalne oraz syntetyczne: dzianiny dresowe, wiskozy, żorżeta, eco skóry, pikówki, nurek i tkaniny poliestrowe drukowane. Posiadamy własne zakłady włókiennicze oraz gotową ofertę tkanin z Chin, dlatego jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdą tkaninę na życzenie klienta!

KONTAKTY Z CHINAMI

Jednym z naszych atutów jest wieloletnia współpraca z producentami i importerami tkanin z Chin. Jesteśmy w stanie dotrzeć do najbardziej egzotycznych i niespotykanych tkanin, które mogą wyróżnić niejeden produkt na rynku odzieżowym. Wzbogacamy naszą ofertę o materiały od zagranicznych producentów o sprawdzonej renomie i szacunku wśród przedsiębiorców włókienniczych. Potrafimy szybko sprowadzić produkt, negocjując atrakcyjne ceny dla naszego klienta.